Skip to content

Front-end Developer (React.js)

ZdalniePolska, dolnośląskie, WroclawFront-end

Opis ofertyVM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy Front-end Developera (React.js).

Informacje o projekcie:

Wraz z naszym klientem rozwijamy platformę chmurową, która umożliwia zarządzanie pełnym cyklem życia danych - od wyszukiwania, dostępu i transformacji danych z różnych źródeł do katalogowania artefaktów analitycznych i zapewnienia ram dla współdzielenia ich przez zespoły analityczne. Platforma umożliwia analitykom przekształcanie i modelowanie danych bezpośrednio w chmurze za pomocą prostego kodu SQL lub interfejsu, w celu rozwiązywania złożonych projektów analitycznych. Jako członek zespołu klienta będziesz współpracować z zespołami produktowymi i platformowymi, w celu rozwoju produktu analitycznego SaaS.


Tech Stack:
JavaScript/ES6, React, Redux, HTML5, CSS3, Playwright, Postgres, Elasticsearch, Github Actions, Kubernetes, 
Jest, Enzyme, React Testing Library

Wymagania

  • Doświadczenie w JavaScript/ES6 (React/Redux) - min. 3 lata
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych, integracyjnych, end-to-end (Jest, Enzyme, React Testing Library)
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji front-endowych na średnią i dużą skalę
  • Znajomość metodologii Agile