Skip to content

Junior Java Developer with German (entry-level)

ZdalniePolska, dolnośląskie, WroclawJava

Opis oferty


VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.


Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy osoby na stanowisko Junior Java Developer ze znajomością języka niemieckiego. Chcemy dać szansę młodym, utalentowanym developerom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w IT. Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia. Zależy nam przede wszystkim na podstawowej wiedzy dot. programowania Java i znajomości baz danych SQL. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość pracy w projekcie dla niemieckiego klienta, gdzie pod okiem doświadczonych programistów, będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne pierwsze doświadczenie. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy dopiero wkraczają na swoją ścieżkę zawodową, jak i tych, którzy myślą o przebranżowieniu się w kierunku Java Developera - kluczowa jest jednak znajomość języka niemieckiego (min. B1+).


Informacje o projekcie:

Twoim głównym zadaniem będzie udział w przepisaniu funkcjonalności i mechanizmów w bardzo dużym systemie ERP. Klient posługuje się własnym customowym frameworkiem, z którym zostaniesz zapoznany/a podczas wdrożenia i szkoleń. Znajomość języka niemieckiego znacząco ułatwi Ci pracę w zespole i pozwoli lepiej zapoznać się z aplikacją. Jest to projekt długofalowy.

Wymagania

  • Ukończony kurs programowania w Java lub student Informatyki i kierunków pokrewnych (od 2. roku wzwyż)
  • Znajomość języka niemieckiego min. B1+
  • Znajomość podstaw programowania (Java) i baz danych (SQL)

Nice to have:

  • Eclipse, Git
  • Front-end: JavaScript, TypeScript, Angular